Friday, 2 February 2018

La Venaria Reale w Turynie

 Żyje mi się tu coraz weselej, równocześnie coraz mniej wesoło patrząc na uparcie zmniejszającą się ilość dni do końca włoskiej przygody...  Końcówki są zawsze najmilsze i najsmutniejsze zarazem. Plan: skończyć egzaminy i śmignąć  do Rzymu i Neapolu! Tymczasem zapraszam na spacer po pałacu La Venaria Reale na uboczu Turynu - cudowny pałacyk z ogromnym ogrodem, wirtualną wystawą prac Caravaggia, obrazami Rubensa i magiczną salą balową!

Alt-J - Taro
Za zdjątko dziękuję Martynie - łapcie jej bloga!


8 comments:

 1. Tosiu przepiękne zdjęcia! <3 Chyba jeszcze tutaj nie pisałam wyraźnie (choć dawno powinnam),że jestem wielką fanką Twoich zdjęć z podróży i każdy kolejny wpis utrzymany w tej stylistyce to radość dla moich oczu. :) Już na widok pierwszego zdjęcia podskoczyłam z radości (kocham takie klimaty!) i wydaje mi się,ze nie bez powodu znalazło się na samej górze.Ale trzeba przyznać,że sam pałac też jest przepiękny,a Ty w roli współczesnej baletnicy pasujesz tam idealnie. :)
  Trzymam kciuki,żeby udało Ci się zrealizować kolejne podróżnicze plany i pozdrawiam serdecznie! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję pięknie Karolina, muszę przyznać że każdy Twój komentarz to motywacja żeby dzielić się wrażeniami z kolejnych wyjazdów... <3 Naprawdę mi miło i przesyłam wirtualne uściski <3

   Delete
 2. Bajka. Spełniasz moje estetyczne marzenia tymi fotografiami. <3 Coś pięknego.

  ReplyDelete
 3. Bajka! Najchętniej większość ustawiłabym na tapetę! Perfekcyjnie :)

  ReplyDelete
 4. Cudowne zdjęcia. Sprawiają, że można się na chwilę zatrzymać...

  ReplyDelete