Saturday, 30 December 2017

2017!

2017, ileś ty zdążył pomieścić…  Rok zaczął się intensywnie, bo obroną inżynierki,  później było tylko ciekawiej – w tym roku udało mi się odwiedzić od dawna wymarzone miejsca, ale nie spodziewałam się, że w tak krótkim czasie! Tajwan, Niemcy, Włochy, Hiszpania w ciągu zaledwie czterech miesięcy - cudów widziałam tyle, że jeszcze kilkaset zdjęć czeka na Waszą uwagę ♡ Poza odkryciem pięknego kawałka świata czuję, że odnalazłam się na dobre w fotografii ślubnej – pozytywni i spontaniczni ludzie, którym miałam wielkie szczęscie towarzyszyć w tym wielkim dniu,  dawali mi regularną ilość motywacji, inspiracji i też nadali sens moim zdjęciom. Cudownie jest poza zapisaniem własnej historii móc zapisać takie wspomnienia :>

W tym roku mija dokładnie 10 lat, od kiedy założyłam tego bloga. Ten kawałek czasu zmusił mnie do małej refleksji na temat tego, co jest jego celem: znajduję jedną sensowną odpowiedź – dzielenie się najciekawszymi kawałkami rzeczywistości, które udaje mi się zbierać i wywołania emocji, skojarzeń, reakcji i powodu do rozmowy. Zaczynając od pięknych koleżanek (które warto pokazać światu!), reportaży ślubnych (kiedy jeszcze album nie trafi do znajomych) poprzez krajobrazy (potrafią umilić czas w czasie przeglądania facebooka), aż do zdjęć z Tajwanu na jednej nodze (mam nadzieję, że przynajmniej trochę zabawnych:). Zatem blog prowadzę sama, ale dotyczy on tylu cudownych osób które na niego wpływają, pomagają i motywują, że mimo upływu lat dalej sprawia mi radochę i cieszę się z każdej interakcji która z niego wynika. Od nowego roku nastąpi mała zmiana – wystartuje nowy blog wyłącznie ze zdjęciami ślubnymi!

 Dziękuję Wam, że jesteście i życzę wszystkim intensywnego sylwestra i szalonego 2018 rokuCiąg dalszy nastąpi ♡

6 comments:

 1. Super, że startujesz z nowym blogiem :) Ja stałam się Twoją prawdziwą fanką i uwielbiam Twoje prace <3 Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięękuuuję Kasia i wszystkiego dobrego dla Ciebie! :>

   Delete
 2. Piękne podsumowanie, intensywny rok. Gratuluję 10 lat bloga.
  Szampańskiej Zabawy i Szczęśliwego Nowego Roku!

  ReplyDelete
 3. Stworzyłaś magiczne miejsce w sieci, które mi totalnie urzekło. Jestem ciekawa tych zmian w kolejnym roku, będę śledzić. :)

  ReplyDelete